Kubatko - Seoulful - tracklist.cz

Pusť si:

úterý 1. září 2020

Kubatko - Seoulful

Kubatko je podle nás jedním z mála českých producentů, kteří se nebojí hudebních experimentů, a v jejichž hudbě najdete vždy něco nového. Během své dosavadní hudební kariéry několikrát překročil pomyslné hranice svého žánru, díky čemuž vždy netrpělivě čekáme na nový materiál. 


Po deskách Vzduchoplavec, která mimo jiné získala cenu Anděl v kategorii elektronické hudby, Krasohled a Aucklandia, přišlo v roce 2018 zatím hudebně nejpestřejší album s názvem Tomtor. Právě tam se po zářezu u labelu Hospital Records na kompilaci Hospitality In The Park 2017 a Sick Music 2018 naplno projevily Kubatkovi drumandbassové kořeny, ale i neuvěřitelná hudební pestrost a hravost s jinými hudebními styly. 


Následoval velmi osobní singl Mám Tě, po kterém nyní Kubatko přináší nové EP s názvem Seoulful, jenž obsahuje trojici nových žánrově pestrých skladeb. Najdeme zde jak dvojici drumandbassových tracků, tak i jednu příjemnou rovinku, to vše s nevšední atmosférou jihokorejského hlavního města Soul. Právě ze Soulu totiž pocházejí hosté a Kubatkovi dlouholetí přátelé, které již dobře známe z jeho předchozí produkce, vokalistky Uza, Ohheejung nebo kytarista Jo Joonghyun. 


Kubatkův hudební rukopis zůstal zachován, a jeho hudební novince díky tomu opět nechybí hravost a taneční náboj. Uvidíte, že budete příjemně překvapeni. Seoulful EP vyšlo 20. srpna a je dostupné v digitální podobě na Bandcampu.


Žádné komentáře:

Okomentovat