Disclosure - ENERGY - tracklist.cz

Pusť si:

neděle 30. srpna 2020

Disclosure - ENERGY

Už je to docela dlouho, co producentská dvojice Disclosure způsobila poprask na elektronické scéně. Nyní bratři Howard a Guy Lawrenceovi přichází s třetím studiovým albem s názvem Energy.

Rovnou se přiznám, že debutové LP Settle z roku 2013 je moje srdeční záležitost a má velký podíl na tom, že jsem tehdy svojí DJskou selekci i dost "narovnal". A drží se mě to doteď, díky za to! Očekávání od druhého alba byla tedy velká, ale nahrávka Caracal, která následovala dva roky po debutu, je nenaplnila a Disclosure se dostali mimo můj hledáček. Za to album Energy funguje na první dobrou.

Hned úvodní skladba Watch Your Step naplňuje význam názvu celého LP. O vokály se zde postarala zpěvačka Kelis a není to jediný hostující umělec na 11trackovém albu. Objevuje se zde třeba Channel Tres, rapper slowthai nebo zpěvačka Fatoumata Diawara ve skvělé Douha (Mali Mali). V Deluxe verzi můžete najít ještě dalších 9 skladeb - kompletní EP Ecstasy z února tohoto roku, kolaborace se zpěvákem Khalidem a remixy singlu Birthday.

Energy nepřináší revoluci, ale to nikdo neočekával. Je to kvalitní elektronická nahrávka přístupná širokému publiku, což vystihuje popis podle webu RollingStone - "radio-friendly house music". Album je k zakoupení ve fyzické podobě na vinylech, CD i na kazetách a samozřejmě k poslechu na streamovacích platformách.


Žádné komentáře:

Okomentovat