Shards & Isolation Choir - Inside I'll Sing - tracklist.cz

Pusť si:

úterý 28. dubna 2020

Shards & Isolation Choir - Inside I'll Sing

Londýnský experimentální vokální soubor Shards pozval své další kolegy hudebníky, aby pod hlavičkou Isolation Choir vzdáleně spolupracovali  na nové skladbě s názvem Inside I'll Sing Sing. Píseň, která má jednoduše vyjádřit aktuální starosti i naděje, kterým čelí hudebníci v současné krizi.

Skladba vznikla v prvních dnech po utlumení veřejného života v celém světe, protože všechny národní a mezinárodní koncerty skupiny byly zrušeny nebo odloženy. Výsledkem je zvuková mozaika, kterou Kieran Brunt shromáždil ve svém provizorním studiu doma v Londýně. Mezi hvězdné sestavy hudebníků na trati patří Joe Newman (Alt-J), Jonathan Donahue (Mercury Rev), Douglas Dare, Anna Meredith a skladatel Nico Muhly z New Yorku.

O vizuální doprovod ke skladbě se postarala režisérka a zpěvačka Fiona Jane Burgess, která poskytla nepoužité videozáznamy, aby vytvořila intimní a dokonalý vizuál, který důstojně doplňuje náladu a emoce písně. Skladba vyšla na značce Erased Tapes Records a veškerý výtěžek bude věnován nadaci Help Musicians.

Pokud chcete podpořit tuzemské kulturní instituce, ať už oblíbený klub, divadlo, kino či festival, můžete do 1.5. přispět zakoupením vstupenky na neexistující festival NIC 2020. Podrobnosti naleznete na webu Goout.

Žádné komentáře:

Okomentovat