Moonspotter - WORSHIP WARSHIP - tracklist.cz

Pusť si:

čtvrtek 16. dubna 2020

Moonspotter - WORSHIP WARSHIP


Určitě ho znáte pod pseudonymem Subject Lost, dost možná i pod jeho občanským jménem Petr Adamec. Anebo jako Moonspottera.

První release pod tímto nickem vydal v dubnu 2016 a před necelým rokem ho oživil singlem ANTISOCIAL / DIGITALLY. Mezitím se věnoval původní vesmírné tématice (jako Subject Lost) i spolupráci s Touchwoodem v projektu Two Pixels Above. A nyní přichází jeho album WORSHIP WARSHIP.

Škatulkovat 10 tracků, které na albu najdete, nemá smysl. Ambientní plochy se zde potkávají s prvky dubstepu, halfstepu a drumandbassu i další elektroniky. Kytarové riffy dávají připomenout jeho zálibu v metalu nebo post-rocku. Výsledkem je propracovaný celek s výrazně ponurou atmosférou a občasným závanem optimismu. Hudební příběh v necelých 50 minutách.

Petr minimalizoval promo pouze na svůj profil na Instagramu a nechává za sebe mluvit jenom svojí hudbu ve spojení s vizuály. A rozhodně má co říct. Album si můžete poslechnout na Spotify,  koupit na Bandcampu nebo dalších digitálních platformách.


Žádné komentáře:

Okomentovat