"Scéna" končí "Astral Sounds Quarter" přichází - tracklist.cz

Pusť si:

pondělí 16. března 2020

"Scéna" končí "Astral Sounds Quarter" přichází


Dlouhých 14 let, tak dlouho je tu s námi alternativní kanál Českého rozhlasu - rádio WAVE. Stejnou dobu na něm vysílal i jeden z jeho zakládajících moderátorů - Michal Bureš aka Mike Corner.

Jeho pořad Scéna jste mohli na vlnách rádia WAVE poslouchat každý pátek od deseti do půlnoci a příjemně se tak naladit na klubový víkend. Michal si vždy dal záležet, aby výběr hostů byl pestrý, a tak se v jeho pořadu během pěti let protočila celá řada osobností české klubové scény.

Vše ale jednou končí a se změnou programového směřování rádia odchází i Mike Corner a pořad Scéna. Michal ale samozřejmě s hudbou nekončí a bude dál pokračovat pod novým aliasem DJ ASQ. Záhadnou přezdívku se podařilo tento týden rozkódovat, když odhalil svůj plán navázat na Scénu pravidelným měsíčním pořadem Astral Sound Quarter, který bude vysílán z prostoru Never Enough na Jiřáku v rámci jejich hudebního projektu BlackBox Radio.

Než se Michalovo nový projekt rozjede naplno, můžeme zavzpomínat na Scénu skrze archiv Českého rozhlasuPoslední díl pořadu byl odvysílán 28. února a hostil producenta Prvotsky.


Žádné komentáře:

Okomentovat