Christian Löffler - Lys - tracklist.cz

Pusť si:

sobota 21. března 2020

Christian Löffler - Lys


V těchto náročných časech hraje hudba daleko větší roli než obvykle. Protože většina z nás tráví veškerý čas doma (nebo by alespoň měla), přichází čas i na kvalitní poslechové desky. Německý DJ a producent Christian Löffler vydal v pátek,  pod svou značkou Ki records, okouzlující album Lys. 

Jak je u jeho tvorby zvykem atmosféra u skladeb je vždy na prvním místě. Tentokrát však na rozdíl od předcházející tvorby dává větší důraz na vokály, které už netvoří pouze část atmosfér v pozadí ale dostávají se nyní do popředí a ve skladbách jsou pocity vyjádřeny skutečnými slovy.

Dánské slovo "Lys" znamená světlo a přesně to Löfflerova čtvrtá deska přináší. Dvanáct měkkých, emotivních skladeb, které prostupuje klid a hřejivá atmosféra patří k tomu nejlepšímu co doposud Christian Löffler vytvořil.
.
Vše bohužel zatím nasvědčuje tomu, že se 18.dubna Löfflerova představení v Roxy nedočkáme. Pokud ho chceš v této těžké době podpořit, není nic jednoduššího než si koupit jeho merch nebo hudbu digitálně na Bandcampu.

Žádné komentáře:

Okomentovat