Kam vyrazit? - 49. týden - tracklist.cz

Pusť si:

středa 4. prosince 2019

Kam vyrazit? - 49. týden

Na začátku každého týdne bych tě rád upozornil koncerty nebo párty, které stojí za to navštívit. Tento týden jsou to následující.

support: Chronic Youth (DE)
Fource.cz přináší mikulášskou nadílku s jednodenním předstihem. Ve středu se v Crossu představí mladá německá naděje Amilli, která má momentálně čerstvě venku EP Wings (Ano vypadá jak anděl ale ty křídla nejsou pravý).

Zahřívat budou svými chillwave peckami neméně zajímavý Chronic Youth. Myslím si, že tohel už se nebude jen tak opakovat. Znáš tu historku o The xx, kteří svůj první koncert odehráli v legendární klubu 007? Jo a to nejdůležitější nakonec, vstup je zdarma, stačí se jen rezervovat místo na http://bit.ly/Amilli19Fource

𝙇𝙐𝙉𝘾𝙃𝙈𝙀𝘼𝙏 𝙁𝙀𝙎𝙏𝙄𝙑𝘼𝙇 presents 𝘾𝙡𝙖𝙧𝙠 & 𝙀𝙫𝙚𝙡𝙮𝙣 𝘽𝙚𝙣𝙘𝙞𝙘𝙤𝙫𝙖 AV live
support: LOFN & Gabriela Prochazka & Jindriska Krivankova present Forbidden AV performance / costumes: Andrijana Trpković; Trauma & oxoo present Nihil AV live; Scannt live; Fractions live; Dash; Stanislav Glazov AV live
6.12 - Klášter sv. Anežky České

Tady jsou veškerý slova naprosto zbytečný. Bezkonkurenčně nejlepší audiovizuální zážitek, navíc v unikátním prostoru klášteru sv. Anežky České. Clarka jsme si přál naživo vidět od roku 2006 kdy jsem slyšel jeho album Boddy Riddle. Po třinácti letech se mi sen plní. Jeho aktuální tvorba je ke všemu pořád skvělá!

Disco Partysóns invites Alkalino (Audaz, Munich)
support: Akira, Marvelous Bey, Disco Partysóns
6.12 - Café NONA

Pokud už máš po krk vánočního šílenství a chceš se hodit do pohody, rozhodně neuděláš chybu, když se vydáš v pátek do Café NONA. Tentokrát museli kluci ze Zlomený scény vyklidit prostor před Discopartyzány, kteří se nebudou bát použít zbraně hromadného tančení. K tanci bude velet zkušený discometčík Alkalino.
Volnej Průběh Crossem 16: Instra:mental / Boddika
support: Annita, Oli_N, Toomuch, Mooris, Møreti, VP djs /Stanzim, AhZ, Rade, Touchwood, Nitrous/
7.12. - Cross Club

I sobota má co nabídnout. V Crossu proběhne návrat ztracených synů Alexe Greena a Damona Kirkhama aka Instra:mental. Ti se předčasem dali opět dohromady a oba přijedou odehrát svůj autonomic set. Navrch se Alex Green představí se svým techno setem jako Boddika.Žádné komentáře:

Okomentovat